pilny

Obsługa baru

Personel restauracji Klub @Peligoni in Beach Club
  • Peligoni Club, Volimes, Wyspy Jońskie 290 90, Grecja, 29091 Zobacz na mapie
  • Data wysłania : 4 lutego 2024 r
  • Złóż wniosek przed: 4 marca 2024 r
  • Wynagrodzenie: 1,200.00 € - 1,400.00 € / Miesięcznie
  • 0 kliknięć
  • Widok(i) 363

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12181
  • Oferowane możliwości kariery Możliwość zatrudnienia z umową na czas określony na kilka sezonów
  • Wymagany poziom doświadczenia 2 Lata
  • Wymagana płeć Bez rozróżnienia: pracuję zarówno dla mężczyzn jak i kobiet
  • Kwalifikacje - wymagane studia Nie wymaga kwalifikacji

Opis stanowiska

Od tętniących życiem lunchów po wyrafinowane przyjęcia, wieczory z chłodnymi tapas po szybkie wieczorne imprezy, nasi pracownicy baru to utalentowani, entuzjastyczni organizatorzy imprez, którzy kochają to, co robią i są podekscytowani możliwością dzielenia się tym z naszymi gośćmi.

Nasi pracownicy są sercem The Peligoni Club i to oni czynią Peligoni wyjątkowym. Poszukujemy energicznego i wszechstronnego zespołu pracowników baru, który potrafi przygotować idealną kawę, skomponować pyszny koktajl, polecić wyjątkowe wino z naszej piwnicy i co najważniejsze, zespołu, który lubi rozmawiać z naszymi gośćmi i potrafi zapewnić im tętniącą życiem i przyjazną atmosferą.

Podstawowe wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w ruchliwym barze
  • Dobra znajomość win, alkoholi mocnych i koktajli
  • Mile widziane doświadczenie baristy
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy w barze koktajlowym lub podobnym środowisku
  • Wcześniejsze doświadczenia z systemami kasowymi EPOS
  • Pożądany jest poziom 2 lub 3 WSET Wine & Spirits
  • Mile widziane aktualne Atesty Higieny Żywności
  • Dostępny przez cały sezon (maj-październik)

Co oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Podróż powrotna z UE
  • Zakwaterowanie na żywo
  • Codziennie śniadanie, lunch i kolacja
  • Dostęp do rowerów, sprzętu do ćwiczeń i zajęć fitness
  • Dostęp do obiektów do uprawiania sportów wodnych dostępnych w klubie, w tym czesne
  • Dostęp do cotygodniowych wydarzeń klubowych i The House Party
  • Zniżki na posiłki, napoje, motorowe sporty wodne oraz masaże i zabiegi kosmetyczne w klubie

Wymagane umiejętności