pilny

Kierowca łodzi narciarskiej

Obsługa hotelowa Przewodnik turystyczny Klub @Peligoni in Beach Club , w Turystyka
  • Peligoni Club, Volimes, Wyspy Jońskie 290 90, Grecja, 29091 Zobacz na mapie
  • Data wysłania : 5 lutego 2024 r
  • Złóż wniosek przed: 4 marca 2024 r
  • Wynagrodzenie: 2,000.00 € - 2,500.00 € / Miesięcznie
  • 0 kliknięć
  • Widok(i) 380

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12193
  • Oferowane możliwości kariery Możliwość zatrudnienia ze stałą umową na kilka sezonów
  • Wymagany poziom doświadczenia Mniej niż 1 rok
  • Wymagana płeć Bez rozróżnienia: pracuję zarówno dla mężczyzn jak i kobiet
  • Kwalifikacje - wymagane studia Certyfikat

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych kierowców łodzi narciarskich, chętnych do dzielenia się swoją pasją do wody z gośćmi w każdym wieku oraz inspirowania ich, motywowania i dodawania otuchy, aby pomóc im osiągnąć swój potencjał. Nasz zespół na nabrzeżu zawsze odgrywał kluczową rolę w tworzeniu tętniącej życiem i przyjaznej atmosfery, którą nasi goście poznali i pokochali – entuzjazm, pewność siebie, postawa „można zrobić” i świetne poczucie humoru są koniecznością.

Nasza nadmorska lokalizacja jest idealna do uprawiania sportów wodnych, a dzięki wietrznemu charakterowi popołudni, mamy także fantastyczną spokojną, płaską wodę o poranku. Zespół nart wodnych i wakeboardu działa codziennie od 7:XNUMX rano, aby skorzystać z najlepszych warunków, jakie ma do zaoferowania Zakynthos, tak długo, jak pozwala na to pogoda, i wznowić zajęcia wieczorem, jeśli wiatr ucichnie.

Wszystkie nasze zmotoryzowane sporty wodne cieszą się ogromną popularnością, a nasze nowe Axis T220 zostaną bardzo szybko zarezerwowane. Zespół narciarski musi dbać o to, aby łodzie były zawsze dobrze utrzymane i utrzymywane w doskonałym stanie technicznym, aby uniknąć rozczarowania gości.

Kierowcy naszych łodzi narciarskich muszą posiadać grecką licencję trenera narciarstwa wodnego.

Podstawowe wymagania

  • Grecka licencja trenera narciarstwa wodnego
  • Minimum 1 rok (lub 1 sezon) doświadczenia w prowadzeniu pojazdów i coachingu
  • Ważny certyfikat pierwszej pomocy
  • Pewny siebie pływak
  • Udokumentowane doświadczenie trenerskie w ośrodku sportów wodnych
  • Udokumentowane doświadczenie w coachingu dzieci
  • Posiadacz paszportu UE

Co oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Podróż powrotna z UE
  • Zakwaterowanie na żywo
  • Codziennie śniadanie, lunch i kolacja
  • Dostęp do rowerów, sprzętu do ćwiczeń i zajęć fitness
  • Dostęp do obiektów do uprawiania sportów wodnych dostępnych w klubie, w tym czesne
  • Dostęp do cotygodniowych wydarzeń klubowych i The House Party
  • Zniżki na posiłki, napoje, motorowe sporty wodne oraz masaże i zabiegi kosmetyczne w klubie