pilny

Bariści

Barman Klub @Peligoni in bar , w Beach Club
  • Peligoni Club, Volimes, Wyspy Jońskie 290 90, Grecja, 29091 Zobacz na mapie
  • Data wysłania : 4 lutego 2024 r
  • Złóż wniosek przed: 4 marca 2024 r
  • Wynagrodzenie: 1,200.00 € - 1,400.00 € / Miesięcznie
  • 0 kliknięć
  • Widok(i) 358

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12186
  • Oferowane możliwości kariery Możliwość zatrudnienia ze stałą umową na kilka sezonów
  • Wymagany poziom doświadczenia 2 Lata
  • Wymagana płeć Bez rozróżnienia: pracuję zarówno dla mężczyzn jak i kobiet
  • Kwalifikacje - wymagane studia Nie wymaga kwalifikacji

Opis stanowiska

W naszej tętniącej życiem klubowej kawiarni i delikatesach każdy znajdzie coś dla siebie, a nasi utalentowani bariści serwują od samego rana wyśmienitą gorącą kawę, koktajle i świeżo wyciskane soki.

Poszukujemy zespołu, który zapewni żywą i przyjazną atmosferę, a także zapewni niezmiennie wysoki poziom usług. Nasz zespół kawiarniany będzie przygotowywał na zamówienie soki i koktajle oraz fantastyczną kawę; w kawiarni może być bardzo tłoczno, dlatego niezbędna jest dobra organizacja i umiejętność zachowania spokoju pod presją. Jest to rola dla tych, którzy wcześnie rano wstają i mają osobowość „wstań i idź”, aby powitać naszych gości wczesnym rankiem.

Kawa jest również dużą częścią tego, co robimy w naszych Delikatesach, dlatego też poszukujemy utalentowanych i wszechstronnych baristów, którzy dołączą do naszego zespołu.

Podstawowe wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w ruchliwym środowisku kawiarni
  • Sprawdzone doświadczenie baristy
  • Solidna wiedza na temat kawy
  • Wcześniejsze doświadczenia z systemami kasowymi EPOS

Co oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Podróż powrotna z UE
  • Zakwaterowanie na żywo
  • Codziennie śniadanie, lunch i kolacja
  • Dostęp do rowerów, sprzętu do ćwiczeń i zajęć fitness
  • Dostęp do obiektów do uprawiania sportów wodnych dostępnych w klubie, w tym czesne
  • Dostęp do cotygodniowych wydarzeń klubowych i The House Party
  • Zniżki na posiłki, napoje, motorowe sporty wodne oraz masaże i zabiegi kosmetyczne w klubie

Wymagane umiejętności