Kierownik zmiany w restauracji w hotelu Olea All Suite

Obsługa hotelowa @olea hotel z apartamentami
  • Zakynthos, Isole Ionie, Grecja Zobacz na mapie
  • Data wysłania : 22 lutego 2024 r
  • Złóż wniosek przed: 13 lipca 2024 r
  • 0 Aplikacja(a)
  • Widok(i) 293

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12499
  • Wymagany poziom doświadczenia 5 Lata

Opis stanowiska

Hotel OLEA All Suite jest częścią designerskich hoteli Marriott i oferuje 93 luksusowe apartamenty o doskonałej elegancji. Położony na Zákynthos, hotel wychodzi na imponujący basen przypominający jezioro, Morze Jońskie lub bujne, zielone ogrody. Żywioł wody jest integralną częścią koncepcji Olea, płynnie łącząc wnętrze z otoczeniem.

Kluczowe zadania i obowiązki

  • Poprawia wydajność operacyjną restauracji i wskaźniki zadowolenia gości
  • Zapewnia doskonały poziom obsługi klienta; reaguje na wszelkie prośby i skargi gości
  • Nadzoruj zmiany i skutecznie zarządzaj nimi, aby zapewnić sprawne i efektywne ogólne działanie, kierując współpracownikami i osobiście angażując się we wszystkie wymagane aspekty sekwencji usług
  • Zapewniaj wskazówki i wsparcie wszystkim współpracownikom restauracji w dowolnym momencie, szczególnie w godzinach pracy
  • Szkoluj współpracowników w zakresie obowiązujących standardów i zasad
  • Zarządzaj rezerwacjami zgodnie z naszą polityką.
  • Zapewnia skuteczne połączenie pomiędzy kuchnią a obszarami usługowymi.
  • Monitoruje spójność serwowanych potraw i napojów oraz jakość usług, przekazując wszelkie główne problemy/skargi kierownictwu wyższego szczebla.
  • Co miesiąc przeprowadza dokładną inwentaryzację
  • Codziennie nadzoruje magazynowanie i zamówienia
  • Zapewnia przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zapewnia, że ​​wszyscy pracownicy pracują w bezpiecznym środowisku.

wymagania

  • Stopień/dyplom z zarządzania hotelem
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy w restauracji typu fine dining
  • Doskonała znajomość języka greckiego i angielskiego.
  • Pozytywne nastawienie, zorientowanie na gościnność, pasja do doskonałości
  • Motywacja własna oraz wyjątkowe umiejętności komunikacji i budowania zespołu
  • Doświadczenie w monitorowaniu wyników finansowych będzie dodatkowym atutem
  • Znakomite zdolności komunikacyjne, silne przywództwo i umiejętność radzenia sobie ze stresem.
  • Przyjemna osobowość, pasja do pracy i skupienie się na dostarczaniu wysokiej jakości wyników

Benefity

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
  • Doskonałe środowisko pracy w kurorcie międzynarodowej marki
  • Ciągłe szkolenia i rozwój
  • Zakwaterowanie i posiłki

Kandydaci muszą także pasjonować się gościnnością i angażować się w zapewnianie gościom wyjątkowych doświadczeń.

Opublikowano na https://www.linkedin.com/jobs/view/3834636488