Pełnoetatowe stanowisko kucharza śniadaniowego w hotelu Olea All Suite

Obsługa hotelowa @olea hotel z apartamentami
  • Zakynthos, Isole Ionie, Grecja Zobacz na mapie
  • Data wysłania : 22 lutego 2024 r
  • Złóż wniosek przed: 5 lipca 2024 r
  • 0 Aplikacja(a)
  • Widok(i) 282

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12497
  • Wymagany poziom doświadczenia 2 Lata

Opis stanowiska

Hotel OLEA All Suite, będący częścią Design Hotels by Marriott, to luksusowy hotel położony na Zákynthos. Hotel oferuje 93 luksusowe apartamenty przyjazne dorosłym, charakteryzujące się doskonałą współczesną elegancją. Koncepcja hotelu skupia się wokół wody, a główny basen o powierzchni 4000 m2 płynnie łączy wnętrze z otoczeniem.

opis roli

Jest to pełnoetatowa praca na miejscu dla kucharza śniadaniowego. Kucharz śniadaniowy będzie odpowiedzialny za przygotowywanie i gotowanie produktów śniadaniowych w oparciu o ustalone przepisy i menu, utrzymywanie czystości w kuchni, zapewnianie przestrzegania procedur bezpieczeństwa żywności oraz współpracę z innymi pracownikami kuchni w celu stworzenia pozytywnego środowiska pracy.

Kwalifikacje

  • Certyfikat w zakresie sztuki kulinarnej lub równoważne doświadczenie praktyczne
  • Umiejętność stosowania ustalonych przepisów i menu
  • Znajomość procedur bezpieczeństwa żywności
  • Doświadczenie w gotowaniu produktów śniadaniowych
  • Umiejętność współpracy z innymi pracownikami kuchni w dynamicznym środowisku
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w ekskluzywnej restauracji lub kuchni hotelowej
  • Dodatkowym atutem będzie biegła znajomość języka angielskiego i greckiego

opublikowane na https://www.linkedin.com/jobs/view/3834689875/