pilny

Główny kelner w hotelach Contessina

Obsługa hotelowa @CONTESSINA APARTAMENTY i SPA
  • Contessina Hotel, Tsiliví, Isole Ionie 291 00, Grecja Zobacz na mapie
  • Data wysłania : 25 lutego 2024 r
  • Złóż wniosek przed: 13 lipca 2024 r
  • 1 Aplikacja(a)
  • Widok(i) 263
Praca e-mail

Aby zobaczyć wszystkie inne prace w Zante [kliknij tutaj] -
Nie zapomnij powiedzieć, że znalazłeś ogłoszenie o pracę na zante.info

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12515
  • Wymagany poziom doświadczenia 4 Lata

Opis stanowiska

Rozpowszechniaj miłość do Zante

opis roli

Jest to stanowisko głównego kelnera w firmie Contessina Collection Hotels & Resorts zlokalizowanej na Zákynthos. Główny kelner będzie odpowiedzialny za nadzorowanie wrażeń kulinarnych gości, nadzorowanie personelu kelnerskiego, zapewnianie szybkiej i uprzejmej obsługi posiłków i napojów, utrzymywanie czystej i zorganizowanej jadalni oraz rozpatrywanie skarg gości. Jest to stanowisko na miejscu, zlokalizowane na Zákynthos.

Kwalifikacje

  • Obsługa klienta i umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość branży spożywczej i doświadczenie w branży gastronomicznej
  • Umiejętności kulinarne oraz wiedza z zakresu bezpieczeństwa żywności i warunków sanitarnych
  • Doskonałe umiejętności przywódcze i nadzorcze
  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod wysokim ciśnieniem
  • Znajomość wielu języków będzie dodatkowym atutem

Odpowiednie kwalifikacje obejmują dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważny, doświadczenie w branży gastronomicznej oraz certyfikat z zakresu bezpieczeństwa żywności lub zarządzania hotelarstwem.

Strona główna

Inne prace, które mogą Ci się spodobać