Sommelier w Contessina Collection Hotels & Resorts

Obsługa hotelowa Sommelier @CONTESSINA APARTAMENTY i SPA in Obsługa hotelowa , w Sommelier
  • Contessina Hotel, Tsiliví, Isole Ionie 291 00, Grecja Zobacz na mapie
  • Data wysłania : 10 lutego 2024 r
  • Złóż wniosek przed: 11 lipca 2024 r
  • 1 Aplikacja(a)
  • Widok(i) 375

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12288
  • Wymagany poziom doświadczenia 5 Lata

Opis stanowiska

opis roli

Jest to pełnoetatowa praca jako sommelier na miejscu, zlokalizowana na Zakynthos w Contessina Collection Hotels & Resorts. Sommelier będzie odpowiedzialny za obsługę i sprzedaż win, nadzór nad piwniczką winną oraz parowanie win. Sommelier będzie także współpracować z zespołem Food & Beverage i komunikować się z gośćmi, zapewniając wyjątkową obsługę klienta.

Kwalifikacje

  • Rozległa wiedza na temat doboru win i sprzedaży win
  • Doświadczenie jako Sommelier
  • Doświadczenie w branży spożywczej i napojów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, w tym biegła znajomość języka angielskiego
  • Zorientowany na usługi, z naciskiem na zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta
  • Silne umiejętności organizacyjne i czasowe
  • Mile widziana certyfikacja winna lub zaawansowana edukacja winiarska
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w luksusowym hotelu lub restauracji

Opublikowano na https://www.linkedin.com/jobs/view/3815417420/