pilny

Szef Kuchni w Restauracji Skinos

Szef kuchni Restauracja @skinos Praca e-mail

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12792
  • Wymagany poziom doświadczenia 2 Lata

Opis stanowiska

Uruchomione w 2024 roku skinos będzie obsługiwało gości z całego świata, oferując doskonałe jedzenie, napoje i rozrywkę. Oprócz menu inspirowanego wyspami greckimi, które będzie zawierać dania kuchni lokalnej. Letnie greckie posiłki to sposób na życie.

Edukacja i doświadczenie

Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku Szefa Kuchni

(wymagane doświadczenie w otwieraniu i otwieraniu restauracji)

Doświadczenie z kuchnią grecką/śródziemnomorską jest koniecznością

Wysoki poziom dbałości o szczegóły i wyrafinowane maniery w połączeniu z wyjątkową komunikacją

Chcemy mieć pewność, że nasi goście poczuli naszą pasję do doskonałej dbałości o szczegóły i byli pod wrażeniem szerokiej wiedzy serwisowej, którą ze sobą przynosicie. Nasz obiekt jest wyjątkowy, ponieważ inwestujemy w super elementy luksusu, potrzebujemy ludzi, którzy potrafią korzystać z tych narzędzi, mają prawdziwą pasję do gościnności i uwielbiają tworzyć wyjątkowe i doskonałe doświadczenia dla gości. Będziesz pracować w zespole zbudowanym na wzajemnym szacunku, współpracy i doskonałej obsłudze. Nasi goście to nie tylko goście, traktujemy ich i troszczymy się o nich jak o naszych przyjaciół i rodzinę.

Podsumowanie pracy

Poszukujemy elastycznej, pełnej pasji i oddanej osoby, która jest liderem zespołu i chce dołożyć wszelkich starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania.

Zapewnienie spełnienia standardów kulinarnych i obowiązków wobec restauracji.

Motywowanie, nadzorowanie i ścisła współpraca z innymi współpracownikami.

Zarządza całym łańcuchem dostaw żywności, zapasami i wszystkimi powiązanymi zakupami.

Dbanie o przestrzeganie przez personel kuchni standardów jakości, higieny i czystości

Nadzór nad konserwacją sprzętu kuchennego i organizowanie napraw w razie potrzeby

Zapewnienie, że kucharze liniowi i przygotowujący przygotowują dania zgodnie ze specyfikacjami i standardami Szefa Kuchni

Szkolenie nowych pracowników kuchni w zakresie standardów i przepisów obowiązujących w restauracji

Nadzoruje operacje zmianowe w kuchni restauracji i zapewnia zgodność ze wszystkimi zasadami, standardami i procedurami dotyczącymi żywności i napojów.

Utrzymuje zasady przygotowania żywności i prawidłowe standardy przechowywania

Rozpoznaje produkty najwyższej jakości, prezentację i smaki.

Planuje i zarządza ilością i wymaganiami dotyczącymi podawania żywności w restauracji, zarządza projektowaniem menu żywności, cenami, sprzedażą żywności i kosztami żywności.

Przygotowuje i gotuje wszelkiego rodzaju potrawy, regularnie lub dla gości specjalnych lub na specjalne okazje.

Wynagrodzenie: na żądanie i w zależności od doświadczenia

CV prosimy przesyłać na adres skinos.zante@gmail.com