Poszukujemy sprzątaczki na sezon 2024 – Ψάχνουμε για μια καθαρίστρια για τη σεζόν 2024

Obsługa hotelowa @Isabelle Lucy Wallington John in Obsługa hotelowa
  • Καταστάρι, Καταστάρι, Καταστάρι Ζακύνθου, Περιφέρεια Ιονίων Νήσων 290 90, Ε λλάδα, 29090 Zobacz na mapie
  • Data publikacji : 22 listopada 2023
  • 0 Aplikacja(a)
  • Widok(i) 724

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 11785
  • Wymagany poziom doświadczenia 2 Lata

Opis stanowiska

Język angielski:
Poszukuję doświadczonej sprzątaczki/pracownika ogólnego na sezon 2024 do dwóch willi i restauracji w Alykes. Jesteśmy firmą rodzinną o długiej historii, a Ty będziesz częścią pracowitego i pracowitego zespołu. Godziny są codziennie od 7-3.
Obowiązki obejmują:
– codzienne sprzątanie restauracji
– codzienne przygotowanie, prezentacja i sprzątanie śniadań w formie bufetu dla gości hotelowych (w restauracji)
– pełne usługi sprzątania willi w Hartacie (zapewniony transport) w razie potrzeby, przez większość dni.
Doskonała płaca z IKA itp. i musisz mieć wszystkie wymagane pozwolenia, aby legalnie pracować. Niezbędna jest dobra znajomość mówionego języka greckiego. Znajomość języka angielskiego w mowie będzie dodatkowym atutem. Nie możemy zapewnić zakwaterowania.
Aby uzyskać więcej szczegółów lub omówić, DM, dziękuję.
Ελληνικά:
Αναζητώ έμπειρη καθαρίστρια/γενικό εργάτη για σεζόν 2024 για δύο βίλες κ αι εστιατόριο στο Αλυκες. Είμαστε μια μακροχρόνια οικογενειακή επιχείρηση και θα γίνετε μέλος μιας π ολυάσχολης και εργατικής ομάδας. Οι ώρες είναι καθημερινές 7-3.
Οι αρμοδιότητες περιλαμβάνουν: – καθημερινή καθαριότητα του εστιατορίου
– καθημερινή οργάνωση, παρουσίαση και καθαρισμός του μπουφέ πρωινού για του ς επισκέπτες του ξενοδοχείου (στο εστιατόριο)
– πλήρεις υπηρεσίες καθαρισμού για βίλες με έδρα στα Χαρτάτα (παρέχεται με ταφορά) όταν απαιτείται, τις περισσότερες ημέρες.
Άριστη αμοιβή με ΙΚΑ κλπ και πρέπει να έχεις όλες τις απαιτούμενες άδει ες για να εργαστείς νόμιμα. Η καλή γνώση της προφορικής ελληνικής γλώσσας είναι απαραίτητη. Η γνώση της προφορικής αγγλικής γλώσσας είναι μπόνους. Δεν μπορούμε να προσφέρουμε διαμονή.
Για περισσότερες λεπτομέρειες ή για συζήτηση, DM, ευχαριστώ.

Wymagane umiejętności