pilny

PRACOWNIK BERA W IKON LOUNGE I CLUBIE

Barman @IKON SALON I KLUB
  • DROGA GŁÓWNA LAGANAS, 29100 Zobacz na mapie
  • Data wysłania : 3 marca 2024 r
  • Złóż wniosek przed : 10 maja 2024 r.
  • Wynagrodzenie: 400.00 € - 600.00 € / Tydzień
  • 1 Aplikacja(a)
  • Widok(i) 270

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12650
  • Oferowane możliwości kariery Możliwość zatrudnienia z umową na czas określony na kilka sezonów
  • Wymagany poziom doświadczenia Mniej niż 1 rok
  • Wymagana płeć Bez rozróżnienia: pracuję zarówno dla mężczyzn jak i kobiet
  • Kwalifikacje - wymagane studia Nie wymaga kwalifikacji

Opis stanowiska

Personel baru, preferowane doświadczenie 6 nocy w tygodniu, 8 godzin, dostępne szkolenia, towarzyska, przyjemna i czysta