Lista prac z różnych struktur lub ośrodków lub prywatnych na Zakynthos – 17 marca 2024 r

Lista różnych zawodów @zante informacje o ofertach pracy Praca e-mail

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12836
  • Wymagany poziom doświadczenia Mniej niż 1 rok

Opis stanowiska

Firma wynajmująca łodzie turystyczne ZANTE MARE z siedzibą na Zakynthos poszukuje pracowników.
Obowiązki:
Odprawa, wymeldowanie i powrót do zdrowia po każdej taryfie
Wycieczka turystyczna do pobliskich miejscowości
Niezbędne kwalifikacje:
Znajomość języka angielskiego
Dobre umiejętności komunikacyjne
Korzyści:
Konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne
Nocleg
Pełna ochrona ubezpieczeniowa
Umowa płacowa
Przyjazne i komfortowe środowisko pracy

kontakt : https://www.facebook.com/christos.sakellariou.5/

Hotel Hyakinthos w Laganas poszukuje na sezon letni (maj-wrzesień):
●Osoba do obsługi baru przy basenie (poranna zmiana – wymagane wcześniejsze doświadczenie i dobra znajomość języka angielskiego)
●Recepcjonistka (niezbędne doświadczenie i dobra znajomość języka angielskiego)
Zakwaterowanie nie jest zapewnione.
☎️Telefon kontaktowy: 00306979852761
Godziny kontaktowe 10.00-14.00

Propozycje hotelu Denny's Inn w Kalamaki na sezon letni 2024:
Cook-sa: z niezbędnym doświadczeniem, profesjonalnym zachowaniem i znajomością języka angielskiego
Oferowany:
Doskonałe warunki pracy
Satysfakcjonujące wynagrodzenie i ubezpieczenie
Zakwaterowanie jest zapewnione
Informacje pod numerem tel: 0030699 355 6155 i wysyłanie CV na adres hoteldennysinn@gmail.com

Europcar Zakynthos – wypożyczalnia samochodów na terenie lotniska – poszukuje asystenta biurowego (znajomość języka angielskiego i VI) oraz asystenta przygotowania samochodu. Natychmiastowe zatrudnienie. Tel. kontakt 6974749067.

Poszukiwana stewardessa do sprzątania i spraw serwisowych na prywatnej łodzi rekreacyjnej m/r 23 m z aktywnością na Halkidiki i na Morzu Egejskim Północnym warunek konieczny chęć do pracy i podstawowa znajomość języka angielskiego 6944676948

Tor gokartowy Formuła Zante w Kalamaki poszukuje osoby na stanowisko asystenta toru. Popołudniowa zmiana.
Informacje:
☎️2695033331
📱6932577860
📧koronioskart@gmail.com
📧voltngozante@gmail.com
*Zakwaterowanie nie jest zapewnione.

Restauracja w Kalamaki poszukuje pomocnika kucharza lub bufetu na wieczorną zmianę. Bez zakwaterowania. Telefon kontaktowy: 00306939557650