Lista 9 prac z różnych struktur, ośrodków lub prywatnych na Zakynthos – 31 marca 2024

Lista różnych zawodów @zante informacje o ofertach pracy
  • Zakynthos, Isole Ionie, Grecja Zobacz na mapie
  • Data wysłania : 31 marca 2024 r
  • Złóż wniosek przed: 20 lipca 2024 r
  • 0 Aplikacja(a)
  • Widok(i) 188

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 13082
  • Wymagany poziom doświadczenia Mniej niż 1 rok

Opis stanowiska

Firma wynajmująca łodzie turystyczne ZANTE MARE poszukuje osób na stanowisko: pracownik biura turystycznego
Obowiązki:
Informowanie klientów o rejsach jednodniowych
Przygotowanie biletów
Niezbędne kwalifikacje:
Znajomość języka angielskiego
Obsługa klienta
Dobre umiejętności komunikacyjne
*Będzie mile widziane wcześniejsze doświadczenie
Korzyści:
Konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne
Nocleg
Pełna ochrona ubezpieczeniowa
Umowa płacowa
Przyjazne i komfortowe środowisko pracy
CV prosimy przesyłać na adres: isolatours@gmail.com
Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer: +306974338969

Restauracja w Laganas poszukuje pomocy kuchennej na sezon letni. Informacje pod numerem +306972010943

Hotel w Kalamaki poszukuje pokojówki oraz osoby do prania i prasowania
telefon 00306978627874

Hotel w Tsilivi poszukuje pokojówki na 8 godzin!
Brak zapewnionego zakwaterowania!
Informacje pod telefonami: 00306944680444 i 00302695022782

Firma Sixt Car Rental zlokalizowana na lotnisku Zakynthos poszukuje osób, które dołączą do zespołu na stanowiskach „Agenci wynajmu” i „Agenci/kierowcy parkingowi”. Start od zaraz do 31 października i zapewnione pełne przeszkolenie. Jeden dzień wolny w tygodniu, dodatkowo pełne uprawnienia i premie. Wymagane pełne, czyste prawo jazdy. CV prosimy przesyłać na adres: p.limniou@sixt.gr lub dzwonić pod numer 00306979001106, aby uzyskać więcej informacji.

Restauracja w Tsilivi poszukuje pomocnika kelnera
Na popołudniową zmianę
Tel: 00306976915190

Dla grupy biznesowej Letsos Alykanas Zakynthos poszukujemy partnerów na sezon 2024 w następujących pracach
Recepcja hotelowa
Treningi
Szefowie kuchni A – B
Usługa A – B
Włócznia
Wynagrodzenie jest zgodne z prawem i CV
W razie potrzeby zapewnione zakwaterowanie
Na wszystkie powyższe stanowiska wymagane jest wcześniejsze doświadczenie na odpowiednim stanowisku oraz znajomość języka angielskiego. Mile widziana będzie znajomość drugiego języka obcego.
Wyślij swoje CV na adres
Letsos7@hotmail.com
TE L. 00306979914138

Personel baru 8-godzinna nocna zmiana (21:00-05:00) pełne ubezpieczenie, nocleg wolny, mile widziane doświadczenie, zapewnione zakwaterowanie, wysokie dochody, napiwki, kandydaci muszą być towarzyscy, czyści i gotowi na dużą liczbę klientów Zapewnione szkolenie
Aby uzyskać pozwolenie na pracę, należy posiadać akt urodzenia z apostile
Wyślij e-mail na adres ikonzante@gmail.com
Poszukiwany personel Restauracja Olive Tree – Kalamaki, Zante w obsłudze (kelner/kelnerka) i pomoc kuchenna
Wymagany podstawowy angielski.
(Bez zakwaterowania)
Telefon 📞 697 2890 398 lub 697 2836 853 w celu uzyskania informacji..