Jednostka hotelowa Zante Sun Resort poszukuje personelu na sezon letni 2024

Obsługa hotelowa @Zante Sun Resort in Obsługa hotelowa Praca e-mail

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 11985
  • Wymagany poziom doświadczenia Mniej niż 1 rok

Opis stanowiska

Jednostka hotelowa Zante Sun Resort **** w Agios Sostis Zakynthos poszukuje osób na sezon 2024 (kwiecień-październik)
Recepcjonistka i pan młody
Nocna recepcjonistka
Nocny stróż
Pokojówki
Kelnerzy i barmani w barach przekąskowych
Lanzieri /a
Kucharz A, B i C/ja gotowałem
Konserwacja / Obowiązki ogólne Ogrodnik
Gotowanie A&B dla Cafe Snack Bar
Barista Cafe Snack Bar
Wyślij CV ze zdjęciem na adres operacje@zantesunhotel.gr lub na tel. kontaktowy: 26950 52320 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 10.00 – 14.00
Hotel oferuje:
· Sześć miesięcy przy siedmiu miesiącach zatrudnienia
· Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
· Edukacja i rozwój zawodowy
· Profesjonalne i stabilne środowisko pracy
*Szczegóły aplikacji pozostaną poufne
*Kontakt zostanie nawiązany wyłącznie z kandydatami spełniającymi wymagania stanowiska.