pilny

Hotel Diana poszukuje pracowników na sezon 2024

Obsługa hotelowa Hotel @Diana in Obsługa hotelowa
  • Diana Hotel, Μητροπόλεως 2, Zante, Isole Ionie 291 00, Grecja Zobacz na mapie
  • Data publikacji: 20 stycznia 2024 r
  • 1 Aplikacja(a)
  • Widok(i) 464
Praca e-mail

Aby zobaczyć wszystkie inne prace w Zante [kliknij tutaj] -
Nie zapomnij powiedzieć, że znalazłeś ogłoszenie o pracę na zante.info

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 11976
  • Wymagany poziom doświadczenia Mniej niż 1 rok

Opis stanowiska

Rozpowszechniaj miłość do Zante

Sieć hoteli Diana Group Hotels
poszukuje partnerów do swoich hoteli na Zakynthos
Oferowany:
• Satysfakcjonujące wynagrodzenie
• Zakwaterowanie
• Ciągłe szkolenia i rozwój zawodowy
• Profesjonalne środowisko pracy
• Doskonałe warunki pracy
CV z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać na adres info@dianahotels.gr lub dzwonić pod numer 26950 28547
Firma zarządza wszystkimi aplikacjami z zachowaniem całkowitej poufności.
Skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami spełniającymi wymagania stanowiska.

Informacje kontaktowe

Mitropoleos, 291 00,
Zakynthos, Grecja

Tel: (+30) 2695028547
E-mail: info@dianahotels.gr

hotelu Diana

Inne prace, które mogą Ci się spodobać