pilny

Menedżer Spa i Terapeuta Spa w Aegeo Spas

Lista różnych zawodów @aegeospas
  • Zakynthos, Isole Ionie, Grecja Zobacz na mapie
  • Data wysłania : 10 kwietnia 2024 r
  • Złóż wniosek przed: 19 lipca 2024 r
  • 0 Aplikacja(a)
  • Widok(i) 109
Praca e-mail

Aby zobaczyć wszystkie inne prace w Zante [kliknij tutaj] -
Nie zapomnij powiedzieć, że znalazłeś ogłoszenie o pracę na zante.info

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 13131
  • Wymagany poziom doświadczenia 2 Lata

Opis stanowiska

Rozpowszechniaj miłość do Zante

MENEDŻER SPA

Informacje o ofercie pracy
Stanowiska Open Spa Managera na sezon 2024 na Zakynthos.

Kim jesteśmy:

Aegeo Spas to największa grecka firma zarządzająca centrami wellness w 5-gwiazdkowych obiektach hotelowych, od lat nagradzana przez World Luxury Spa Awards. Dla nas dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne jest podstawą zrównoważonego i szczęśliwego życia. Naszą inspiracją i wizją jest oferowanie ludziom z całego świata możliwości odkrywania wszystkimi zmysłami bogactwa greckiej ziemi i filozofii poprzez specjalnie zaprojektowane zabiegi i produkty.

Opis pozycji

Obsługa gości i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Spa
Zapewnienie wysokiego poziomu usług, planowanie i organizacja zabiegów
Promocja i sprzedaż usług i produktów
Osiąganie celów handlowych i jakościowych
Przestrzeganie polityki i procedur firmy
Mentoring i nadzór nad podległym personelem oraz motywowanie zespołu
Obsługa skarg gości
Efektywna komunikacja z działami współpracującymi hotelu

Więcej informacji: https://www.linkedin.com/jobs/view/3887683307/

TERAPEUTA SPA

Oferty pracy dla terapeuty spa na sezon 2024 na Zakynthos.

Świadczenie usług kosmetycznych i wellness na wysokim poziomie (masaże, zabiegi na twarz/ciało)
Utrzymywanie standardów higieny osobistej i wyglądu zgodnie z polityką firmy
Promocja i sprzedaż zabiegów gościom hotelowym oraz ich poradnictwo
Przestrzeganie standardów BHP w strefach wellness

wymagania

Stopień IEK/TEI/HEI w dziedzinie estetyki, fizjoterapii lub pokrewnej dziedziny
Znajomość języka angielskiego

Czytaj więcej: https://www.linkedin.com/jobs/view/3887677977/

Inne prace, które mogą Ci się spodobać