pilny

Menedżer operacyjny w Karras Hotels Zakynthos

Obsługa hotelowa Ośrodek @karras grande
  • Karras Hotel, Kalamaki, Isole Ionie 291 00, Grecja Zobacz na mapie
  • Data wysłania : 14 lutego 2024 r
  • Złóż wniosek przed: 11 lipca 2024 r
  • 0 Aplikacja(a)
  • Widok(i) 331

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12363
  • Wymagany poziom doświadczenia 4 Lata

Opis stanowiska

Grupa Hotele Karras poszukuje doświadczonego Operations Manager dla jednego ze swoich zakładów na Zakynthos.

Główne obowiązki:

· Nadzór, koordynacja, kierowanie i motywowanie wszystkich pracowników hotelu w kierunku zadowolenia gości.

· Zapewnienie, że wszyscy członkowie zespołu stale i we właściwy sposób przestrzegają wszystkich standardowych procedur operacyjnych (SOP) i zasad wewnętrznych, mając na celu osiągnięcie najwyższego zadowolenia gości i pracowników.

· Doskonalenie systemów, procesów i najlepszych praktyk zarządzania przedsiębiorstwem.

· Aktywny udział w zatrudnianiu, szkoleniu i monitorowaniu wydajności wszystkich pracowników hotelu.

· Przeprowadzanie kontroli jakości.

· Znalezienie sposobów na podniesienie jakości obsługi klienta.

· Pomyślne rozpatrywanie wszelkich skarg gości lub bardzo wymagających próśb gości, które mogą wystąpić, w sposób empatyczny i terminowy.

Kwalifikacje:

· Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w 4-gwiazdkowych kompleksach hotelowych

· Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej zarówno w języku greckim, jak i angielskim.

· Biegła obsługa MS Office i odpowiedniego PMS-a hotelowego (najlepiej Pylon).

· Silne zdolności przywódcze i interpersonalne.

· Praktyczny profesjonalista z nastawieniem „dam radę” i duchem zespołowym.

Korzyści:

· Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń

· Praca na pełen etat, przez cały rok

· Zakwaterowanie jednoosobowe

· Trzy posiłki dziennie w restauracji pracowniczej

Wszystkie zgłoszenia traktowane są jako ściśle poufne. Po dokładnym rozpatrzeniu wszystkich otrzymanych CV skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami spełniającymi wymagania stanowiska, aby umówić się na rozmowę kwalifikacyjną.

Opublikowano na https://www.linkedin.com/jobs/view/3829367061/

Strona główna