pilny

Grupa LESANTE COLLECTION poszukuje Recepcjonisty

Obsługa hotelowa Grupa @lesante in Obsługa hotelowa
  • Lesante Hotel & Spa, Tsilivi Road, Gaitani, Isole Ionie 291 00, Grecja Zobacz na mapie
  • Data publikacji: 30 stycznia 2024 r
  • 1 Aplikacja(a)
  • Widok(i) 404
Praca e-mail

Aby zobaczyć wszystkie inne prace w Zante [kliknij tutaj] -
Nie zapomnij powiedzieć, że znalazłeś ogłoszenie o pracę na zante.info

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12098
  • Wymagany poziom doświadczenia 3 Lata

Opis stanowiska

Rozpowszechniaj miłość do Zante

Grupa LESANTE COLLECTION oraz 5. hotel LESANTE CLASSIC w Tsilivi na Zakynthos poszukują na poranną zmianę doświadczonej recepcjonistki (Front Desk Agent), z minimum 2-letnim doświadczeniem oraz doskonałą znajomością języka angielskiego i komputerów.
Do sprzedaży hotelu potrzebny jest także konsjerż z dobrą znajomością wyspy Zakynthos.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: dennis.kladis@yahoo.gr
Satysfakcjonujący pakiet wynagrodzeń, bezpieczeństwo oraz perspektywa długoterminowej współpracy i awansu w pięknym środowisku pracy.
Lesante Collection Luxury Resorts & Villas to rodzinna firma, w skład której wchodzą trzy luksusowe hotele na pięknej wyspie Zakynthos w Grecji.
Celem firmy jest zapewnienie autentycznej i niepowtarzalnej gościnności oraz nienagannej pięciogwiazdkowej obsługi przepełnionej luksusem i elegancją.
opis roli
Jest to pełnoetatowa praca na miejscu na Zakynthos dla recepcjonistki. Recepcjonista będzie odpowiedzialny za powitanie gości, odbieranie połączeń telefonicznych, odpowiadanie na zapytania, planowanie spotkań, zarządzanie prośbami gości i wykonywanie ogólnych obowiązków biurowych.
Kwalifikacje
Znajomość etykiety telefonicznej i obowiązków recepcjonisty
Umiejętności biurowe, w tym biegła znajomość pakietu Microsoft Office
Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim i greckim
Umiejętności obsługi klienta i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w branży hotelarsko-gastronomicznej
Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku z uśmiechem
min 2 lata pracy w równoważnym hotelu 4 lub 5 gwiazdkowym

Inne prace, które mogą Ci się spodobać