Dyrektor Sprzedaży Hotelarstwa

Obsługa hotelowa Grupa @zante
  • Zakynthos, Isole Ionie, Grecja Zobacz na mapie
  • Data wysłania : 14 lutego 2024 r
  • Złóż wniosek przed: 4 lipca 2024 r
  • 1 Aplikacja(a)
  • Widok(i) 327
Praca e-mail

Aby zobaczyć wszystkie inne prace w Zante [kliknij tutaj] -
Nie zapomnij powiedzieć, że znalazłeś ogłoszenie o pracę na zante.info

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12326
  • Wymagany poziom doświadczenia 6 Lata

Opis stanowiska

Rozpowszechniaj miłość do Zante

Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za aktywację ogólnej strategii sprzedażowej hotelu.

Obowiązki

  • Weź odpowiedzialność za aktywację ogólnej strategii sprzedażowej hotelu.
  • Zarządzaj relacjami pomiędzy sprzedażą na miejscu a wszystkimi segmentami rynku poprzez relacje B2B.
  • Posiadaj i realizuj plan sprzedaży obejmujący wszystkie działania skierowane do klienta.
  • Pozycjonuj hotel wśród kluczowych firm i partnerów agencyjnych we wszystkich segmentach.
  • Identyfikuj możliwości we wszystkich segmentach rynku, maksymalizując zwrot ze sprzedaży, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż bezpośrednią, spotkania, konferencje i wydarzenia.
  • Zatrzymaj klientów dzięki powtarzającym się wydarzeniom i możliwościom zawarcia transakcji wieloletnich.
  • Utrzymanie istniejącej bazy klientów przy jednoczesnym zwiększaniu naszego udziału w biznesie.
  • Przejrzyj wszystkie segmenty, aby zidentyfikować niewykorzystane możliwości.
  • Identyfikuj możliwości dla firm zajmujących się zarządzaniem podróżami – tworzenie sieci kontaktów i rozwój.
  • Stale kontroluj nasz miks biznesowy, aby mieć pewność, że mamy odpowiednie segmenty biznesowe, które zapewniają wyjątkowe wyniki
  • Upewnij się, że istnieją systemy oferujące możliwości sprzedaży krzyżowej nowym i obecnym klientom.
  • W razie potrzeby uczestnicz w inicjatywach sprzedażowych, spotkaniach z klientami i targach.
  • Uczestnictwo w procesach budżetowania i prognozowania
  • Skompiluj i dostarcz plan sprzedaży hotelu oraz wszystkie powiązane działania, aby dostarczyć segmenty, na które wpływa sprzedaż
  • Upewnij się, że istnieją systemy pomiarowe umożliwiające śledzenie produkcji wszystkich docelowych kont i nowych możliwości.
  • Zarządzaj przechowywaniem kluczy i pozyskiwaniem kont.
  • Zadbaj o wdrożenie skutecznych krótko- i długoterminowych planów sprzedaży oraz poszukaj nowych sposobów pozyskiwania nowych klientów.
  • Monitoruj, wykonuj i wyznaczaj zadania zespołowi, korzystając z rocznych programów motywacyjnych sprzedaży – realizując cele osobiste i zespołowe.
  • Utrzymuj silne osobiste relacje ze wszystkimi biurami rynku źródłowego i zespołami wsparcia sprzedaży nieruchomości.
  • Upewnij się, że Hotel jest zawsze reprezentowany na najwyższym poziomie oraz że plan motywacyjny sprzedaży jest wdrożony i odpowiedni.
  • Oceń zasoby sprzedażowe, aby upewnić się, że są prawidłowo zmobilizowane do realizacji strategii i udziału w rynku.
  • Upewnij się, że istnieją skuteczne procesy rekrutacji, wprowadzenia, szkolenia i rozwoju wszystkich sprzedawców.
  • Twórz plany sukcesji dla wszystkich stanowisk sprzedażowych.
  • W stosownych przypadkach coach i mentor, regularnie uczestniczący we wspólnych rozmowach sprzedażowych, cotygodniowych przeglądach działań oraz miesięcznych i kwartalnych przeglądach tworzenia kont.
  • Upewnij się, że zespół jest w pełni przeszkolony, przygotowany do sprzedaży i ma jasne cele oraz odpowiednie cele/cele.
  • Zapewniaj regularną ocenę wyników, doceniaj i świętuj sukcesy oraz ponownie skupiaj wysiłki tam, gdzie cele nie zostały osiągnięte.
  • Rozwiązuj problemy związane z wydajnością w sposób wspierający, terminowy i zdecydowany.

wymagania

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne; prezentacje, wystąpienia pisemne i publiczne.
  • Umiejętności tworzenia i zarządzania budżetem
  • Umiejętność samodzielnej pracy i zarządzania pracą innych.
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów oraz zdolność do zapewnienia rozwoju i mentoringu innym.
  • Umiejętność przekazywania podwładnym informacji zwrotnej na temat wyników w celu poprawy ogólnej wydajności.
  • Studia wyższe lub licencjackie.
  • 5 do 6 lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu lub pokrewnym obszarze zawodowym. minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku wyższego sprzedawcy.
  • Doskonała znajomość MS Office
  • Doświadczenie w obsłudze oprogramowania zarządzającego
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość innych języków będzie zaletą.

Opublikowano na https://www.linkedin.com/jobs/view/3827644438/

Strona internetowa
telefon

Inne prace, które mogą Ci się spodobać