Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12756
  • Wymagany poziom doświadczenia Mniej niż 1 rok

Opis stanowiska

Dostarczamy rozwiązania mobilne w trzydziestu dwóch biurach rozmieszczonych na terenie Hiszpanii, Portugalii, Grecji i Włoch, ale ponieważ nic nas nie powstrzymuje, obecnie jesteśmy zanurzeni w ambitnym procesie wzrostu.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży mamy jasną misję: naszym celem jest odkrywanie na nowo doświadczeń związanych z wynajmem pojazdów, pozostawanie w czołówce branży i oferowanie procesu wynajmu, który jest szybki, prosty i intuicyjny, polegając na nasze innowacyjne rozwiązania.

Aby osiągnąć ten cel, rekrutujemy recepcjonistkę do pracy w naszym biurze zlokalizowanym na Zakynthos, której głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi naszych klientów, zarządzanie odbiorem i zwrotem pojazdów zgodnie z procedurami operacyjnymi i standardy jakości ustanowione przez firmę.

Szukamy Ciebie…

  • Osoba dynamiczna, zorientowana na klienta, potrafiąca rozwiązywać problemy i wykazująca się umiejętnościami biznesowymi
  • Z co najmniej rocznym doświadczeniem w obsłudze klienta i dobrą znajomością języka angielskiego
  • Osoba, która wnosi pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole i chęć ciągłego rozwoju razem z nami.

Oferujemy Ci…

  • Możliwość dołączenia do zespołu ponad 400 profesjonalistów, których łączy wspólny cel: stać się punktem odniesienia dla innowacji w naszej branży i być motorem zmian.
  • Udział w ambitnym projekcie w solidnej firmie nastawionej na ciągłe doskonalenie.
  • Wyjątkowe, wielokulturowe i dynamiczne środowisko pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej i zmiennej pensji.
  • Umowa na czas określony
  • Rozpoczęcie w marcu i kwietniu

Minimalne wymagania…

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta. Mile widziane doświadczenie w „rent-a-car”.
  • Minimalny poziom języka angielskiego B2. Mile widziany drugi język obcy.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy i święta

Stosuje się do https://www.linkedin.com/jobs/search/?alertAction=viewjobs&currentJobId=3851552278