Agent recepcji w The Bay Hotel & Suites 5*

Obsługa hotelowa @the Bay hotel i apartamenty
  • The Bay Hotel & Suites na Zante Zobacz na mapie
  • Data wysłania : 18 lutego 2024 r
  • Złóż wniosek przed: 19 lipca 2024 r
  • 0 Aplikacja(a)
  • Widok(i) 293

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12425
  • Wymagany poziom doświadczenia 2 Lata

Opis stanowiska

Niezbędne kwalifikacje

  • Dyplom Szkoły Zawodów Turystycznych
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Doskonała znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Poprzednie doświadczenia w hotelach
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość systemu Protel
  • Umiejętność dostosowania się do standardów operacyjnych i sposobu funkcjonowania hotelu
  • Profesjonalne zachowanie
  • Praca zespołowa – duch współpracy

Uprawnienia

  • Doskonałe warunki pracy w profesjonalnym środowisku
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
  • Zakwaterowanie i posiłki

Posted on https://www.jobfind.gr/JobAd/View/GR/Theseis_Ergasias/961a69ef-b352-4947-9128-a1787c6b0c73/

+ 30 26950 35435