Jednostka hotelowa Hyakinthos poszukuje personelu na sezon 2024

Obsługa hotelowa Hotel @yakinthos in Obsługa hotelowa
  • Yakinthos Hotel, Κεντρικός Δρόμος Λαγανά, Mouzaki, Isole Ionie 290 92, Grecja Zobacz na mapie
  • Data publikacji: 24 stycznia 2024 r
  • Złóż wniosek przed: 13 czerwca 2024 r
  • 1 Aplikacja(a)
  • Widok(i) 436

Szczegóły pracy

  • Identyfikator zadania 12034
  • Wymagany poziom doświadczenia 3 Lata

Opis stanowiska

Jednostka hotelowa Hyakinthos poszukuje sezonu 2024 (maj-wrzesień):
– Recepcjonistka (wymagane wcześniejsze doświadczenie i dobra znajomość języka angielskiego)
– Osoba do obsługi baru przy basenie (poranna zmiana – wymagane wcześniejsze doświadczenie i dobra znajomość języka angielskiego)
- Nocny stróż
– Kelnerka
– Barman (wymagane doświadczenie)
NIE MA zapewnionego zakwaterowania.
Numer kontaktowy: 00306979852761.
Godziny kontaktowe 10.00 – 14.00